Niki Biliou, Miles Lundqvist och Oskar Werdin har vuxit upp med Zackes musik. "Vi är alla uppväxta i Luleå och jag har lyssnat på honom sen jag var liten", berättar Oskar.
.
Joel Elenius och Henrik avslutar en trevlig after work med konsert. "Jag har lyssnat på honom till och från sen gymnasiet. Det känns kul när lokala musiker spelar", berättar Joel.
.
Linn Karlsson, Helena Karlsson, Emilia Moritz oh Susanne Gabrielsson har lite mor- och dotterhäng. "Jag känner att Zacke behövs mer än någonsin. Han är en frisk fläkt i sin genre", menar Susanne.
.
Hans Nordström, Evelina Andersson, Ida och Jonas Westerberg är på plats för att fira Jonas födelsedag. "Jag började lyssna på honom för två år sedan, det här är en överraskning från de här", säger den nyblivna 40-åringen.