Eduardo Carrazana låser upp dörren och tar oss in i BC Luleås omklädningsrum. Vi går in i hans lilla rum där han brukar sitta och dra skämt för killarna i laget.
I juni nästa år är det 30 år sedan Eddie, som alla kallar honom, började jobba i klubben och han vet vad han vill ha i present.
– Det skulle vara roligt att vinna SM-guld. Jag tror att vi har ett lag som kan vinna guld, säger Eddie.
Eddie fyller alltså 80 år på lördagen och han är team managern som gör allt från att tvätta till att boka resor för BC.
Alla åtta SM-guld för seniorer och två JSM-guld har han varit med om.
– Jag glömmer aldrig Plannjatiden, det var så starka karaktärer som var där. Som Eric Elliott, Torbjörn Gehrke, Jens Tillman, John Rosendahl och Håkan Larsson som nu är assisterande tränare. Det var ett krigande lag vi hade. Det fanns ingen ursäkt att komma in i pausen och inte gett allt man hade. De ställde krav på alla.
Banden med de gamla spelarna sitter i. Han får nog räkna med en hel del grattis-hälsningar i helgen. Från alla från Eric Elliott till Pelle Larsson.
– Jag har en bra relation med de flesta. Det är många som ringer och undrar hur jag mår, trots att de är i USA. Det finns personer som till exempel Eric Elliott och jag brukar ha vissa samtal med Brad Dean som bor i USA. Han var en väldigt duktig coach som lärde oss att vinna, säger han och fortsätter:
– Det som är roligt är att de här med unga killarna, jag har blivit som en extrapappa för några. Chrille Ryan till exempel, en fantastisk kille. Varje gång vi spelar i Borås är han på plats.
De två senaste värvningarna har Eddie haft en del i.
– Jag pratade mycket med Tim (Kearney) och Samir Ali om att komma tillbaka. Jag känner Samir sedan han var liten och kom hit varje dag och tittade på våra träningar.
Han säger själv att det är umgänget med killarna i laget som håller honom alert.
– Jag måste pendla mellan att vara 80 och 20 i huvudet. Min fru säger till mig: Sluta med dina dåliga skämt. Men killarna gillar ju dem, säger han och skrattar gott.
Eddie vet inte vad det väntar för firande på lördagen och han vet inte när han ska sluta.
– Den dagen kommer. Men jag har ett önskemål att jag ska vara med när Håkan Larsson blir coach. Jag och Håkan började samtidigt i klubben. Vi har följts åt på hela resan.