Frank Lampard Àr tillbaka som ChelseatrÀnare, drygt tvÄ Är sedan han sparkades frÄn samma jobb. Tanken Àr att klubbikonen ska fungera som tillfÀllig lösning fram till sommaren efter att Graham Potter fÄtt sparken.
Men den nya Lamparderan började likt den förra slutade. Med förlust.
I West Midlands blev det inga poÀng mot mittenlaget Wolverhampton sedan hemmalaget avgjort matchen i den första halvleken.
Och det med ett riktigt drömmĂ„l, signerat portugisen Matheus Nunes. I utkanten av straffomrĂ„det studsade bollen till 24-Ă„ringen som drog till pĂ„ bĂ€sta Marco van BastenâmanĂ©r till 1â0, ottagbart i bortre krysset.
Ett resultat som sedan stod sig matchtiden ut. Chelsea ligger dÀrmed kvar pÄ elfte plats i tabellen. Wolves skuggar strax bakom.
TrÀnarna visades ut
I London tog Champions League-jagande Tottenham emot högtflygande Brighton.
Och det blev en match med heta kÀnslor.
Son Heung-Min dundrade in 1â0 till hemmalaget innan Lewis Dunk kunde kvittera pĂ„ hörna. Redan dĂ„ var det dĂ„lig stĂ€mning mellan trĂ€narbĂ€nkarna.
I den andra halvleken skulle det braka loss rejÀlt. Efter ett ordentligt grÀl blev bÄda trÀnarna, Cristian Stellini och Roberto De Zerbi, utvisade och tvingades lÀmna.
Skyttekungen avgjorde sent
De hetlevrade italienarna fick sĂ„ledes inte se Harry Kane avgöra till 2â1 med ett vackert placerat skott i matchens slutskede.
"Spurs" hÀnger dÀrmed pÄ Manchester United och Newcastle, som bÄda vann pÄ lördagen, i kampen om en topp fyra-placering.
Desto tyngre gĂ„r det för Leicester som inte har fĂ„tt nĂ„got lyft sedan Brendan Rodgers blev av med jobbet. "Foxes" föll tungt hemma mot bottenrivalen Bournemouth med 0â1.